Gönderi ve Kargo

Gönderi ve Kargo


Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra mücbir sebep olmadıkça ertesi gün içerisinde kargoya teslim edilir.

Teslimat adresinin enerjionline.com.tr’ye uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Anlaşmalı kargo şirketi olarak Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.

Özel üretim ürünlerin ve eğitimlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Kargolama sürecinde tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir. Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo ambalajının deforme olmamış olmasına dikkat ediniz.

Yırtık, delik vb. herhangi bir deformasyon söz konusu ise kargonuzu teslim almadan tutanak tutturarak iade ediniz. Aksi takdirde garanti koşulları geçersiz sayılacaktır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e- posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Enerjionline.com.tr online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.